25/09
2017

Мало, хто звертав увагу на затвердження шведів, що сауна - це лазня рівного тиску. А це найважливіший момент у розумінні вентиляції сауни. Тільки забезпечивши рівність атмосферного тиску всередині і зовні сауни, ми можемо організувати стаціонарний конвективний потік повітря, що забезпечує нормальну вентиляцію.

Детальніше
15/09
2017

Запрошуємо Вас на персональний тест-драйв наших печей для бані.

Заїзджайте до нас, та ми запропонуємо Вам збудувати лазню та сауну Вашої мрії!

Детальніше
15/08
2017

Печі Ферингер входять до п'ятірки найкращих за версією одного з авторитетних інтернет-видань. Завод Ферингер веде свою історію з 1999 року. За цей час заводу вдалося встановити нові стандарти в світі банних печей. Чому ж любителі російської лазні все частіше стали вибирати печі Ферингер? Тому, що у нас є, як мінімум три причини стверджувати, що печі Ферингер - дійсно кращі для російської лазні.

Детальніше
15/06
2017

Майже всі металеві печі представляються, як печі для "фінської" і "російської" лазні, що не зовсім вірно.

Детальніше
21/04
2017

А легкий пар - це не образний вислів, а цілком конкретне його стан, або дисоціація пари. Легкий пар виходить при взаємодії води і каменів, нагрітих мінімум до 300 градусів. При цьому температура парній не повинна перевищувати 60 градусів. У цих умовах молекули повітря та води створюють саме ту атмосферу парної, яка відрізняє російську лазню від інших.

Детальніше
29/03
2015

Більшість людей, абсолютна більшість людей ї, люблять саме парну лазню. Тобто якщо ми будемо питати кожного, то напевно 99% з них скажуть: «Так, я люблю паритися з віником». Так ось, за допомогою звичайної «металлічкі», звичайної «суховоздушкі», як її називають, яка гріє тільки повітря, отримати хороший пар практично неможливо

Детальніше
16/06
2014

Види вагонки, профілі, особливості використання при внутрішній та зовнішній обробці.

Детальніше
30/05
2014

Чому російська парна не тримає пар? Як організувати вентиляцію російській парній?
Чим вентиляція російської парної відрізняється від вентиляції сауни? Висота стелі в парній і вентиляція крамниць (що, навіщо і чому)?

Детальніше