печи Ферингер
У серці кожної лазні знаходиться піч. Більш того, від банної печі залежить якість ширяння і задоволення від процесу відвідування лазні. Печі Ферингер входять до п'ятірки найкращих за версією одного з авторитетних інтернет-видань. Воронезький завод Ферингер веде свою історію з 1999 року. За цей час заводу вдалося встановити нові стандарти в світі банних печей. Чому ж любителі російської лазні все частіше стали вибирати печі Ферингер? Тому, що у нас є, як мінімум три причини стверджувати, що печі Ферингер - дійсно кращі для російської лазні.


Жителі сучасного мегаполісу постійно перебувають у стані стресу. Щільний робочий графік, високий ритм життя і несприятлива екологічна ситуація призводять до відчуття втоми і частих захворювань. Ось чому у власному будинку ми хочемо створити максимально комфортну обстановку, що сприяє релаксації і оздоровлення. Що можна зробити для свого комфорту та оздоровлення власної сім'ї? Посадити сад і встановити декоративний фонтан? Безумовно. Але найбільш популярним і сучасним рішенням стає повернення до споконвічно російським традиціям, тобто створення на ділянці лазні.
Тільки в справжній російській лазні можна відпочити так, як ніби ви відвідали фешенебельний спа-курорт. Саме тут можна швидко привести в порядок тіло і по-справжньому відпочити душею. Доведена користь банних процедур і для дитячого організму. Ось чому комфортна лазня, влаштована за особистим смаком, все частіше стає мрією рядовий російської родини. А згідно зі статистикою продажів товарів для лазні, ця мрія активно втілюється в життя.
У серці кожної лазні знаходиться піч. Більш того, від банної печі залежить якість ширяння і задоволення від процесу відвідування лазні. Печі Ферингер входять до п'ятірки найкращих за версією одного з авторитетних інтернет-видань. Воронезький завод Ферингер веде свою історію з 1999 року. За цей час заводу вдалося встановити нові стандарти в світі банних печей. Чому ж любителі російської лазні все частіше стали вибирати печі Ферингер? Тому, що у нас є, як мінімум три причини стверджувати, що печі Ферингер - дійсно кращі для російської лазні:
По-перше, в печах Ферингер використовуються унікальні технологічні рішення. Наприклад, відсутність колосника і зольного ящика або спецклапан, який дозволяє стеклам дверцята завжди залишатися чистими. У кожній банної печі - понад тридцять інновацій, підтверджених патентами і схвалених покупцями.
По-друге, широкий асортимент продукції і супутніх аксесуарів. Домашня лазня стає все більш стильною, ось чому тут повинна знаходиться витончена піч з неповторним малюнком натурального каменю. І бажано в супроводі аксесуарів загального стильового рішення.
По-третє, використовуючи піч для лазні "Ламель" ви не тільки якісно прогріється парну будь-яких розмірів, а й отримаєте м'який, оздоровлюючий пар. А правильне відчуття від легкого і жаркого, що не задушливого пара - це і є сенс російської лазні.
Суворе дотримання німецьких стандартів якості роблять наші моделі твором мистецтва, в якому вивірена кожна деталь. А відгуки задоволених покупців вселяють упевненість у важливості нашої роботи. Популярність банної культури - це здоров'я кожної родини. Полюбіть російську лазню з печами від Ферингер!