А легкий пар - це не образний вислів, а цілком конкретне його стан, або дисоціація пари. Легкий пар виходить при взаємодії води і каменів, нагрітих мінімум до 300 градусів. При цьому температура парній не повинна перевищувати 60 градусів. У цих умовах молекули повітря та води створюють саме ту атмосферу парної, яка відрізняє російську лазню від інших.

Піч «Гармонія» (Парова, Профі, Ламель) виявилася здатною створити такий режим. Добре прогріваючи камені, вона не пишела жаром і перегревала парну.

Печи для русской бани

Ми зробили все , щоб дати споживачеві готове рішення , здатне підвищити якість життя. Ця піч була гідна того , щоб їй пишатися , і ми подбали про її зовнішньому вигляді. . . . . . . . «Театр починається з вішалки , а піч з дверцят » , - жартували наші проектувальники , коли робили оригінальну конструкцію дверцят з подачею повітря . Дверцята на наших печах працюють як на дорогих авто. До речі , скло на них ніколи не закоптиться , це ми теж продумали . Ще одна знахідка - телескопічний тунель , розробка , яка зробила установку печі найпростішої операцією. Сьогодні бесколосніковие печі стали стандартом на ринку. Ми спробували розпалити дрова зверху і у нас вийшло . У цій печі ми передбачили склад дров , їх розпалюють зверху , вони горять зверху вниз. Подача повітря слід за зоною активного горіння . Цю піч неможливо порівняти ні з однією іншою. Вона змінила уявлення про дров'яних печах. Справа в тому , що за нею не треба стежити . Це піч однієї закладки . Ви наповнюєте склад дров , який знаходиться прямо в печі , розпалюєте , і протягом 6-8 годин піч дає тепло.

Сьогодні печі тривалого горіння стоять в основі нашого модельного ряду. Банної печі тривалого горіння можна довірити забезпечення комфорту. Ви один раз закладаєте дрова , далі вона тільки виконує ваші бажання. Бажаєте швидко прогріти парну - будь ласка , переводьте піч у режим інтенсивного горіння. Коли парна нагрілася , переводите піч у тліючий режим , і вона дбайливо стане підтримувати температуру каменів і парної.

У наших печах ми втілюємо тільки ті ідеї , в які віримо. Ми робимо красиві печі , але найважливіше для нас краса інженерної думки.