- Довго шукав і знайшов інформацію, про тестування печей для сауни та лазні Ферінгер, на сайті ввв.forum.rusbani.ru, після чого вибрав піч "Гармонію" і придбав її тут в Ателье Саун, дуже радий своїм вибором

- Відгуки про Ферінгер Малютку ПС-0 можна знайти на сайті-форумі "Російська баня". Є як негативні так і хороші відгуки

- Прочитав коментарі про печі "Ферінгер" а зокрема про "Гармонії" на форумі "Російська лазня, строєм самі" тому і вибрав її для покупки для своєї лазні. На форумі я знайшов інформацію від професіоналів, раджу відвідати

- Спасибі всім співробітникам Вашої фірми за оперативну і якісну роботу. Зробили дійсно на совість, так що без зайвої скоромної можна сміливо радити друзям і знайомим звертатися саме до Вас.

- Довго я шукав, щоб ціна виконуваних робіт відповідала їх якості. Натрапив на Ваш сайт і відвідав магазин, і, чесно кажучи, залишився приємно здивований не тільки ціновою політикою, а й тим, як ви вміло працюєте з клієнтами. Спасибі всім тим, хто робив для мене проект саун!

- Завдяки вам зрозумів, що комплектація саун - це справа, що вимагає професійного підходу. Спасибі працівникам за те, що допомогли визначитися, порадили, допомогли підібрати і укомплектувати всі необхідні матеріали та аксесуари. Парімся з родиною і друзями дуже часто, і всі залишаються задоволені.

- Дуже приємно здивована тим, що Ваш опис про оригінальний дизайн та індивідуальний підхід до кожного клієнта - це не просто слова! Не думала, що будівництво лазні на нашій ділянці пройде так швидко і «безболісно».

- Придбали у Вас нещодавно двері, встановили і от вирішили подякувати за якісний товар, який, судячи з усього, прослужить нам довгі роки. Окреме спасибі тим, хто доставив нам наші двері за те, що привезли їх в цілості схоронності, так як ми дуже боялися за скло!

- Так як відгуків про ПС - 0 Малютка практично немає, купувала на свій страх і ризик, довіряючи радам співробітникам вашого магазину! Впевнена, що всі поціновувачі класики, як і ми, напевно полюблять цю «крихітку» з першого дня.

- Чесно кажучи, багато знають про модель ПС - 1 Класика відгукувалися не сильно добре, але за описом, ціна цілком відповідає якості, і чоловік вирішив все ж свій вибір зупинити саме на ній, про що зараз абсолютно не шкодує. Окреме спасибі за консультацію працівників, які допомогли вибрати те, що нам треба.

- Модель ПС - 1 Золотий перетин чудова як за дизайном, так і за своєю функціональністю! Не разу не пошкодувала наша сім'я про те, що вирішили купити саме її, а спасибі за це варто сказати Вашим консультантам!

- Придбали у Вас модель Золотий перетин М і залишилися дуже задоволені, а в першу чергу тим, з якою відповідальністю підходить персонал до задоволення потреб клієнтів. Зараз парімся на дачі частенько і вже сусідам встигли розповісти про Вас!

- Ми у Вас купили піч для лазні «Малятко ЗС» за порадою хороших знайомих і не пошкодували про це. Спасибі доброму й чуйному персоналу за те, як вони пояснили всі переваги цієї моделі і змогли розкласти всі нюанси по поличках.

- Ми довго не могли вирішити, що нам вибрати, поки не натрапили в інтернеті на Ваш сайт, де і прочитали, що піч «Парова» володіє всіма достоїнствами цегляної печі, і при цьому позбавлена ​​всіх тих недоліків, які їй притаманні, після чого і зупинили свій вибір саме на цій моделі. Дякуємо за Вашу роботу і щире ставлення до кожного покупця!

- Будували лазню з кумом і уб'ю почали цікавитися печами. Шукали довго і наполегливо, поки не знайшли модель «Гармонія». Ну що можна сказати: спасибі за те, що є ваша фірма і за те, що ваші співробітники допомогли нам знайти нашу «гармонію», так що зараз ми з задоволенням проводимо час у справжній російській лазні!

- Ніколи не думав, що так добре мати на своїй ділянці альтанку! Влітку це справжнісіньке порятунок від спеки, та й дружина облюбувала її, консервацією займається. Спасибі працівникам за швидкий і якісний монтаж, а «Віткам» - за Ваші ціни та індивідуальний підхід до покупців!

- Меблі з дерева у вас вже придбала і просто закохалася в неї. Якість вище всяких похвал, та й ціна приємно радує око, так що тепер подумую про те, як би виграшно вона виглядала в альтанці, оточеній клумбами, у нас на дачі! Іншими словами, хотіла сказати вам величезне спасибі!