Компанія «Ательє Саун» представляє новий напрям своєї діяльності - будівництво лазень і будинків за каркасною технологією. Основу каркасного будинку складає дерев'яний каркас з струганих пиломатеріалів. Каркасні стіни не схильні до просідання та можуть бути оброблені відразу після встановлення. Для теплоізоляції, як правило, використовуються мінеральна вата зі скла (Ursa, Isover) або з кам'яних порід (Rockwool). 150 мм шар теплоізоляції (при нормі 125 мм) повністю забезпечує круглорічне комфортне проживання. В якості вітрового захисту використовуються, деревоволокнисті або деревостружкові плити. Внутрішня та зовнішня обробка залежить від побажань Замовника.

Російська лазня

Будівництво російської лазні на своїй заміській ділянці стає дуже популярним заняттям серед міських жителів. Традиція паритися, відома на Русі з давніх часів. Похід в лазню - відмінний привід поспілкуватися з друзями. Парилка очищає, оздоровлює тіло і душу, дарує гарний настрій. При будівництві російської лазні в класичному варіанті передбачається наявність трьох основних приміщень, найголовніше з яких - парилка. Ще є душова і побутова кімната.

Сучасні технології, матеріали та обладнання дозволяють побудувати російську лазню не як окремо розташовану будівлю, а вбудувати парилку в вже наявне приміщення. Це дозволяє значно скоротити витрати на будівництво російської лазні, і вкласти заощаджені кошти в якісне обладнання та матеріали, найняти професійних фахівців у сфері будівництва російської лазні.

Оздоблення

Компанія «Ательє Саун» пропонує обробку парилки російської лазні та кімнати відпочинку. Фахівці компанії створять для Вас кілька варіантів облаштування парилки російської лазні, запропонують різноманітне банне обладнання, матеріали та аксесуари. Зроблять все можливе для будівництва російської лазні, що відповідає всім вимогам техніки безпеки. Оригінальний дизайн російської лазні та індивідуальний підхід замовника гарантовано!

Довіртеся фахівцям «Ательє Саун», і пара у Вашій лазні буде завжди легкою!

 

Баня від «Ательє Саун» - це «правильна лазня» у всіх відношеннях!

Багаторічний досвід компанії дає можливість спроектувати оптимальну лазню. Використовувався принцип побудови лазні «від парної». У результаті, в лазні відведено місце і для місткою парилки, і для компактної душовою з роздягальнею, і для просторої кімнати відпочинку. Планування парного приміщення передбачає можливість винесення топки печі в кімнату відпочинку.

Проекти лазні