Наша компанія "Ательє Саун" спеціалізується на будівництві саун - від простих до VIP. Будівництво ведеться висококласними фахівцями нашої компанії. У виробничому циклі використовуються компоненти та сировина, що відповідають високим екологічним нормам.
Сауни комплектуються обладнанням від провідних світових виробників (HARVIA, NARVI, ФЕРІНГЕР тощо) і забезпечують ідеально легку пару.

Матеріали

Для внутрішньої та зовнішньої обробки використовуються різноманітні породи дерев: від липи до канадського кедра. Завжди враховується інтер'єр розташованих поруч приміщень - сауна оформляється відповідно з внутрішнім оздобленням будинку або квартири, створюючи гармонійний образ всього приміщення. Сучасне обладнання, що використовується в саунах, дозволяє створювати різні режими парення: від сухого до вологого. Ви зможете паритися і у фінській сауні, і в російській лазні. Обладнання арома - або світлотерапії та оптоволоконні світильники, що створюють ефект «зоряного неба», зроблять вашу сауну по-справжньому унікальною. Ми готові допомогти Вам у цьому, побудувавши сауну у Вашому котеджі, будинку або квартирі, гармонійно вписавши її у Ваш інтер'єр.
Але самостійно побудувати сауну Вашої мрії під силу небагатьом.

Наші гарантії

Головний принцип, якого необхідно дотримуватися, це - пам'ятати, сауна - приміщення для поліпшення здоров'я та настрою, і вона обов'язково повинна відповідати всім будівельним нормативно-технічним вимогам, санітарним правилам і нормам, пожежобезпеки, а якщо хоча б одна з цих вимог не виконується, то можна випадково добитися прямо протилежного ефекту.
Вироби «Ательє Саун» дають можливість випробувати відчуття благополуччя, викликане релаксацією, естетичним оточенням і традиціями фінської сауни і російської лазні.
У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта. З урахуванням Ваших побажань наші фахівці зроблять сауну Вашої мрії.
Звернувшись в компанію «Ательє Саун» з питання будівництва сауни, Ви не помилитеся, бо найкращим чином реалізуєте свою заповітну мрію - насолоджуватися легкою парою в будь-який час у себе вдома в якісній і красивій власній сауні. Прийшов час працювати з професіоналами!


Проект, технологія

Сауна - це складне технічне спорудження, яке вимагає досвіду і знань при монтажі. Конструктивно сауни діляться на вбудовані (набивні) і збірно-щитові.
Збірно - щитові сауни "Ательє Саун" це готовий виріб, яке може монтуватися в існуюче приміщення для сауни (парного приміщення) або встановлюватися самостійно. Сауна складається зі спеціальних стінових і стельових щитів. Висока якість щитів забезпечується добірними вихідними матеріалами і високоточним обладнанням, на якому відбувається обробка елементів щитів. Наша технологія дозволяє виконати будь-які дизайнерські і конструктивні злементи. Дизайн кожної сауни неповторний.
Щити для збірної сауни виготовляються з добре обробленого натурального дерева. Внутрішній каркас виконаний з 50 мм соснового бруса. Такий каркас гарантує високу міцність сауни.

Облицювання

Зовнішнє облицювання (якщо сауна окремо стоїть) ще більш доступне для вільної імпровізації. Тут можливі комбінації різних порід дерев або використання різних стінових панелей.

Внутрішнє облицювання виконане з цінних порід дерев, переважно з відбірної липи, вільхи товщиною 15 мм. За бажанням замовника сауну можна виготовити з осики, кедру, термоосики або з термососни
Всередині утеплювач товщиною 50 мм по стінах і 100 мм на стелі виконаний з екологічно чистого, термостійкого мінерального наповнювача.
Стіни і стеля збірної сауни мають пароізоляційний шар з фольги товщиною 50 мкм. Всі шви ретельно проклеєні спеціальною термостійкою стрічкою-герметиком. Алюмінієва фольга найкращим чином зарекомендувала себе в якості пароізоляції в усьому світі.
Полоки для парильників виконуються з липи, вільхи або деревини абаш перетином 28х95 мм. Абаш, з його малою теплопровідністю, не обпалює тіло і визнаний кращим у світі матеріалом для полиць в саунах.

Двері

Двері для сауни - з тонованого загартованого скла товщиною 8 мм. або зі склопакета. Такі двері візуально розширюють простір, що сприяє повноцінному відпочинку. По всьому периметру, між дверною коробкою та дверним полотном, прокладений термостійкий ущільнювач.

Освітлення

Освітлення саун виконано термостійкими електробезпечними світильниками. Ці світильники мають керамічний корпус, який не проводить електричний струм. Плафон із загартованого скла. Плафон напівпрозорий має матову поверхню для кращого розсіювання світла. Вся електромережа прокладена термокабелем в металорукаві.

Вентиляція

Вентиляція в саунах має важливе значення для комфорту. У сауні повинно бути достатньо кисню. Приплив свіжого повітря зазвичай робиться в районі електрокам'янки. Резервний приплив повітря робиться під дверима не менше 2 см. Витяжка розташовується в протилежному кутку від припливу.

Переваги

До переваг збірно-щитових саун можна віднести:
1. Монтаж сауни на об'єкті за 1-2 дні без "пилу та шуму".
2. Дизайн сауни, якість обробки. Цехове виготовлення декоративних елементів. Контрольна збірка сауни в цеху.
3. Надійна і міцна конструкція стін, стелі і полиць. Стіни сауни не кріпляться до цегельних (бетонних) стін.
4. Навідміну від вбудованих (набивних) саун, каркасно-щитова сауна - це самостійна конструкція, що не кріпиться до існуючих стін, має вентильований повітряний зазор між стінами та ідеально підходить для дерев'яних будинків і підвальних (цокольних) приміщень.

Телефонуйте - (044) 583-04-60 та (050) 734-36-25 і наші фахівці Вам нададуть докладну консультацію!